جعبه اسباب بازی

جعبه اسباب بازی

جعبه اسباب بازی

جعبه اسباب بازی

اسباب بازی جعبه یک گروه پاپ دانمارکی بود، متشکل از خوانندگان ها  جعبه اسباب بازی میرزا و امیر ال فلکی. میرزا در اکتبر 8، 1974 در  جعبه اسباب بازی ، دانمارک به یک مادر نیم پاکستان، نیمه ایران متولد شد، و یک پدر پارسی. EL-فلکی 1973 اوت 12 در کپنهاگ، دانمارک به پدر و مادر مراکش متولد شد. در سال 1999، آنها برخی از موفقیت در نمودار های موسیقی اسکاندیناوی با یک آهنگ رقص آدامسی از آلبوم فوق العاده، به نام “تارزان و جین” بود.

“تارزان و جین” دفاع شد سر و صدا بازدید مجله در انگلستان در سال 1999، اما برچسب UK خود ایدل تصمیم به برگزاری تماس آزادی تا بعد از آن در سال، همزمان با انتشار تارزان دیزنی است. آنها انتخاب به انتشار “بهترین دوست” برای اولین بار؛ با وجود آن که بسیاری از چرخش در کانال تلویزیون جعبه دریافت، آن را تنها تعداد 41 در جدول موسیقی تکآهنگهای بریتانیا، [1] و قصد دارد به انتشار “تارزان و جین” لغو شد. با این حال این در سایر کشورهای اروپایی منتشر شد، با برخی از موفقیت (به عنوان مثال آن را به محل رسید در 2nd هلندی لیست ضربه). در انگلستان “تارزان و جین” تنها از زندان آزاد شد در سر و صدا بازدید CD تلفیقی.

اولین آلبوم اسباب بازی جعبه، عکس، شامل بازدید “ملوان آهنگ”، “بهترین دوست”، “فوق العاده duper مرد”، “ جعبه اسباب بازی ” و “تارزان و جین”. این در سپتامبر 1999 در سال 2001 توسط یک آلبوم دوم، اسباب بازی سوار، که شامل فن های مورد علاقه آهنگ “ ، “شاهزاده سعودی” و “جادوگر شهر از” منتشر شد و به دنبال.

پس از گروه شکست تا، جعبه اسباب بازی  ال فلکی به عنوان یک معلم رقص، طراح رقص موسیقی ویدئو و مربی به FC کار تیم هلهلهچی کپنهاگ است. میرزا بعد نام او را به آنیله با موفقیت محدود تغییر و شروع یک حرفه انفرادی. [نیازمند منبع] هنگامی که در مورد یکی دیگر از آزادی اسباب بازی جعبه پرسید، آنیله گفت، “من نمی دانم، هر چیزی ممکن است.”

در 13 نوامبر سال 2012، آنیله طریق صفحه فیس بوک جعبه اسباب بازی  خود اعلام کرد که نسخه های جدید نمی تحت نام اسباب بازی جعبه رخ می دهد، به عنوان آنها قادر به رسیدن به توافق با برچسب خود بودند. با این حال، آنیله ذکر است که این امکان وجود دارد اسباب بازی جعبه می تواند تحت یک نام جدید در آینده نزدیک بازگشت

adminجعبه اسباب بازی