جعبه دست ساز

جعبه دست ساز

جعبه دست ساز

جعبه دست ساز

این پروژه های صنایع دستی جعبه دست ساز چاپ طراحی تولید همه چیز در مورد هدیه لذت بصری با تکنیک ها و ایده هایی برای بسته بندی هدیه می باشد. دستورالعمل برای ساخت جعبه و کیسه های در طیف گسترده ای از اشکال و اندازه، همراه با راهنمایی برای اضافه کردن عناصر تزئینی وجود دارد.
قفل کردن کیسه های بالای نفع
حزب آسان به نفع کیسه – در این پروژه یاد بگیرند که چگونه  جعبه دست ساز چاپ طراحی تولید یک کیسه نفع حزب کوچک است که خود بسته شدن. این آسان به کیسه های بسته بندی ایده آل برای نعمت حزب کوچکی از مواد غذایی، آب نبات، صابون و یا جواهرات می باشد. را انتخاب کنید از سه اندازه از الگوهای قابل چاپ با یا بدون طرح نقطه رنگارنگ.

جعبه پنج طرفه با بالا پنج

جعبه پنج طرفه – در این پروژه شما جعبه های پنج جعبه دست ساز طرفه با بالا شکل پنج و درب پایین است. الگوهای قابل چاپ در اندازه های مختلف با نسخه های رنگی و سیاه و سفید هستند. لانه جعبه با هم برای ذخیره سازی، و می تواند به صورت جداگانه استفاده می شود، و یا انباشته.

پاکت گلبرگ میدان

میدان گلبرگ پاکت – یادگیری روش شگفت آور برای ساخت پاکت نامه گلبرگ مربع است. این پاکت های ساده توسط کاری ادامه داده اند هدیه ژاپنی الهام گرفته و نیاز به آرایش کم و یا هیچ. آنها بزرگ برای بسته بندی بسته های تخت و یا کارت های هدیه می باشد.

متوسط
جعبه های پیش ساخته – آسان برای ساخت، آسان برای ذخیره

جعبه ساخته – اگر شما جعبه را ساخته اند نه قبل از آن، شما خوشحال   جعبه دست سازمی شود با چه آسان است را به یک جعبه در دقیقا به اندازه مورد نیاز است. این پروژه دارای یک جعبه تاشو با درب متصل شده است. استفاده از این جعبه برای هدیه، به عنوان ظروف تزئینی و یا برای ذخیره سازی در اطراف خانه و یا صنایع دستی اتاق.

به هم پیوسته منحنی جعبه

منحنی به هم پیوسته Box – این پروژه دارای جعبه قابل توجه با تاپ به هم پیوسته و به پایان می رسد. را انتخاب کنید از جعبه با دو منحنی به هم پیوسته در هر طرف و یا سه منحنی به هم پیوسته در هر طرف. دستورالعمل برای تهیه پیش نویس یک جعبه الگوی / قالب برای هر اندازه هم پیوسته جعبه منحنی داده شده است.

کیسه های هدیه آسان از کاغذ بسته بندی

کیسه های هدیه آسان – یاد بگیرید چگونه از آن آسان است به کیسه های هدیه قابل استفاده مجدد از بسته بندی کاغذ. با کیسه های روش ساده را می توان در فقط به اندازه مناسب برای هدیه خود را فقط در عرض چند دقیقه از مد افتاده.

به هم پیوسته جعبه

به هم پیوسته جعبه – سعی کنید دست خود را در ساخت  جعبه دست ساز که طرف که با هم قفل از ویژگی های. دو طرف به هم گره ایجاد یک طراحی قابل توجه که شما می توانید بیشتر با طرح ها و الگوها را بالا ببرد. این جعبه های مربع ایده آل برای هدیه ای از کوکی ها و یا کیک های شکلاتی می باشد.

جعبه به شکل قلب

به شکل قلب جعبه – ساخت یک جعبه اخبار برای روز ولنتاین در شکل یک قلب. را انتخاب کنید از انواع الگوهای قابل چاپ در دو اندازه جعبه قلب است. این یک جعبه هدیه زیبا برای هدیه کوچک است که از لبخند و قلب گرم هر کجا آن نمایش داده می ارمغان بیاورد.

سخت
هالووین ترفند و یا درمان کیسه های

ترفند و یا درمان هالووین کیف – آن را سریع و آسان به ترفند و یا درمان  جعبه دست ساز در هر اندازه که دوست دارید به جمع آوری رفتار به عنوان شما را از درب به درب. تمام طول می کشد یک پشته از کتاب و یک ورق کاغذ را به کیسه اساسی است. شما همچنین می توانید کیسه های کوچکتر برای موضوعات حزب هالووین در ایجاد یا به دست را به خارج از فوت و فن یا گیره که به خانه شما می آیند!

هالووین کیسه درمان

هالووین کیسه درمان – به شما هالووین ترفند یا treaters یک کیسه دست ساز رنگارنگ پر از رفتار! هر کیسه دارای چند قطعه از آب نبات، دو کوکی ها، برخی از ذرت کارامل یا یک اسباب بازی کوچک است. آنها برای هر تعطیلات و به نفع حزب هستند، بیش از حد!
لوله ای شکل کیسه های هدیه

لوله ای شکل کیسه های هدیه – ببینید که چگونه از آن آسان است به کیسه های هدیه ساده است. این کیسه ها را می توان برای هدیه شکل عجیب و غریب، مورد استفاده برای هدیه غذا، به ذخیره گاز و صنایع دستی، و بیشتر! با این روش شما می توانید کیسه های در یک ماده از چند دقیقه از هر کاغذ کاغذ بسته بندی و یا سایر مقاله های تزئینی است.

جعبه جواهر ساخته شده از مواد بازیافتی

جواهر جعبه – استفاده از مواد را به این جعبه گول زنک بازیافت. همه طول می کشد تا این عیار لوله های مقوایی خالی، یک جعبه غلات و یادداشت از روبان و یا مقاله است. شما مطمئنید که میخواهید بیش از یک است.

متوسط
 جعبه دست ساز

الماس Box – این پروژه دارای یک جعبه به شکل الماس با درب متصل در انواع رنگ، ساده و الگو. جعبه الماس متعدد را می توان ترکیب به شکل یک الماس بزرگتر، شش گوش و حتی یک جعبه به شکل قلب.

 جعبه دست ساز پنتاگون

پنتاگون  جعبه دست ساز – ساخت یک جعبه پنج شکل با درب متصل در اندازه های مختلف با الگوهای قابل چاپ رنگی و سیاه و سفید. جعبه در اندازه از 3 “به 1¾” و لانه هم برای ذخیره سازی می باشد. استفاده از جعبه های جداگانه، و یا انباشته، به عنوان جعبه های هدیه، نعمت و یا برای ذخیره سازی طلا و جواهر و خرده ریز دیگر.

شش گوش جعبه

شش گوش جعبه – ساخت یک جعبه شش ضلعی شکل در اندازه های مختلف، ساده و یا تزئین شده است. این جعبه ممکن است به عنوان جعبه های هدیه، جعبه برای ذخیره خرده ریز، حزب و یا عروسی نعمت، یا لهجه به عنوان تزئینی در خانه شما استفاده می شود. سه نفر از جعبه اندازه را به یک پشته می باشد. همه از جعبه شش ضلعی پیش ساخته و ذخیره تخت می باشد.

 

بازیافت کارتن شیر جعبه های هدیه – در این پروژه، یاد بگیرند که چگونه به بازیافت شیر و آب کارتن، و یا هر اندازه شیروانی کارتن بالا، به جعبه های هدیه قوی. شما هم می توانید بسته بندی کردن جعبه در راه مورد علاقه خود را و یا تبدیل کارتن را به یک خانه یا یک ساعت فاخته با استفاده از الگوهای عمه آنی است.
درخت به شکل کریسمس  جعبه دست ساز

درخت کریسمس جعبه به شکل – ساخت یک جعبه اخبار در شکل یک درخت کاج برای کریسمس در هر کدام از دو اندازه. این یک جعبه هدیه زیبا برای هدیه کوچک است که می افزاید: برخی تشویق کریسمس در هر کجا که نمایش داده شود. این پروژه شامل دستورالعمل برای ساخت الگوهای خود را برای جعبه اخبار شکل گرفته است.

سخت
 جعبه دست ساز های بیضی

جعبه بیضی شکل با درب – ساخت یک جعبه بیضی شکل با درب در اندازه های و عمق. این تکنیک استفاده می شود تا این جعبه است در جعبه باند محبوب در قرن 19th بر اساس، و به خوبی مناسب برای ساخت جعبه با منحنی، مثل این جعبه بیضی شکل. این یک جعبه ظریف است که که هدیه ویژه تعریف شده است.

متوسط
چگونه به یک الگوی جعبه بیضی در هر اندازه

یک الگوی سفارشی بیضی جعبه – آن را سرگرم کننده به طراحی و ساخت یک جعبه بیضی شکل به دقیقا رفع نیازهای خود. در این پروژه، شما یک الگوی سفارشی برای هر اندازه جعبه بیضی شکل ایجاد کنید. استفاده از الگوی ساخت جعبه بیضی شکل به خود را سفارشی دستورالعمل جعبه بیضی با هنر و صنعت درب زیر است.

متوسط
 جعبه دست ساز بالش

بالش جعبه – ساخت یک جعبه بالش برای هدایای کوچک و حزب و یا عروسی نعمت. این یک جعبه فوق العاده که شبیه به یک بالش در شکل و باعث می شود یک بسته بندی زیبا با علاوه بر این از یک روبان است. این پروژه شامل الگوهای قابل چاپ در اندازه های مختلف.

 جعبه دست ساز مدل های مختلف زیبا

مدل های مختلف جعبه بایگانی – را از این جعبه زیبا و ظریف بر اساس جعبه takeout چینی. اندازه آنها از یک مربع یا مستطیل شکل به فلپ پایه درب که از جا در رفتن از بالای افزایش می دهد. این پروژه شامل الگوهای قابل چاپ جعبه بایگانی اطلاعات گشاد و سنتی در اندازه های مختلف و اشکال. این جعبه دارای مصارف تزئینی.

adminجعبه دست ساز