جعبه شیرینی

 طراحی و چاپ و ساخت جعبه | شیرینی جعبه

جعبه شیرینی

جعبه شیرینی

جعبه شیرینی جعبه طراحی و چاپ و ساخت شما می خواهید شیرینی؟ جعبه های شیرینی ما! ما جعبه شیرینی، بدون پنجره، کوه با اندازه های مختلف، رنگ، و طرح های هیجان انگیز پنجره است. علاوه بر این … ما می توانیم سفارشی چاپ آرم خود را در نانوایی و یا نوعی کیک کوچک جعبه های خود را با توجه به نیازهای خود را یک چلپ چلوپ و اجازه دهید مشتریان خود را با افتخار نشان دادن رفتار خوشمزه خود را … افزودن ارزش به موضوعات و آوردن شما را بیشتر و کسب و کار است.

آرایه بزرگ از جعبه های پای، جعبه کیک، جعبه شیرینی بی شیرینی، جعبه های کیک، شیرینی و جعبه نان شیرینی حلقوی
پنجره کیک و پای جعبه باعث می شود آب دهان و خلاقیت را flaunts خوشمزه خود را
جعبه های شیرینی برابر تخت برای ذخیره سازی آسان، هنوز تکه ای از کیک به جمع آوری (جناس در نظر گرفته)
6 “-12” کیک و پای محافل برای حمل و نقل آسان و پایدار از محصولات پخته شده
ایده آل برای نانوایی، کافی شاپ ها، مدرسه پخت جمع آوری اعانه فروش
تولید شده از مواد 100٪ پس از مصرف

نوعی کیک کوچک شیرینی جعبه

این جعبه نوعی کیک کوچک ویژگی های یک حق بیمه پوشش نیمه براق، آسان ساخت و ساز یک تکه و یک پنجره سلفون روشن برای کمک به شما نشان می دهد محصولات پخته شده خود را.
کمتر

قهوه ای کرافت جعبه شیرینی

برو طبیعی با جعبه شیرینی خود و اجازه دهید صحبت می کنند خوب پخته را برای خود را با جعبه های شیرینی طبیعی قهوه ای کرافت ما است.

توت فرنگی صورتی رنگی شیرینی جعبه

اضافه کردن چلپ چلوپ رنگ با توت فرنگی زیبا خط صورتی ما از 100٪ جعبه شیرینی بازیافت! فهرست انتخاب گسترده ای از اندازه با یا بدون پنجره ها!

شکلات قهوه ای رنگی شیرینی جعبه

مطابقت با موضوع شیرینی خود را با خط عمیق شکلات قهوه ای ما را از جعبه های شیرینی. جعبه ها از 100٪ مواد بازیافتی ساخته شده و در اندازه های متعدد در دسترس هستند!

سیاه و سفید جعبه شیرینی

این شیرین بیان براق جعبه سیاه و سفید رنگی اضافه کردن یک لمس ظرافت و کلاس به بسته بندی خود را. ساخته شده با هیئت مدیره SBS، آنها به طور کامل قابل بازیافت هستند.

سفید جعبه شیرینی

خط ما از جعبه های شیرینی سفید بوم خالی ایده آل برای هر نانوایی که مایل به سفارشی کردن تمام جعبه های شیرینی را با آرم و طراحی آنها است.

طراح جعبه شیرینی

انتخاب از یکی از گزینه های زیبا جعبه شیرینی چاپ شده ما، از جمله “PATISSERIE”، یا “صنعتگری دست گردد”.

کیک جعبه

جعبه کیک گرد ما در دسترس در اندازه های مختلف می باشد. از طراحی سفید، چاپ شده و یا جدید 100٪ قهوه ای کرافت جعبه کیک بازیافت ما را انتخاب کنید.

adminجعبه شیرینی