جعبه فست فود

جعبه فست فود

جعبه فست فود

جعبه فست فود

جعبه فست فود  راه حل های بسته بندی برای مواد غذایی سریع، که شامل یک را جداگانه و برو” دارندگان سیب زمینی سرخ کرده با فنجان سس، و همچنین غذای آماده چند منظوره جعبه غذا با ظروف اضافه برای سالاد و / یا دسر. همانطور که گفته شد، آن است که غیر چسب تاشو بسته بندی ، دستی با جادوگر نوآورانه ثبت اختراع مونتاژ می کند نشت مایع اجازه می دهد در خارج از جعبه است. و این همه از مقوا کشورهای عضو اکو دوستانه با سهم حداقل پوشش پلی اتیلن برای تماس مستقیم با مواد غذایی است.

ایده: ایده این بود برای ایجاد یک سیستم مدولار جعبه وعده غذایی جعبه فست فود غذای آماده با کمک ظروف کلیپ در عنوان فایل پیوست. از آنجا که به شکل متقارن جعبه اولیه، ظرف اضافی می تواند به هر دو طرف اعمال می شود، بسته به خواسته مصرف کننده. از نکات برجسته این سیستم دگرگونی از جعبه غذای آماده به سینی غذا برای مصرف است.

هدف: بسته بندی تطبیقی به نیازهای مشتری در صنعت مواد غذایی سریع. بسته به خواست مشتری، سیستم مدولار با یک تعداد زیادی از ترکیبات، دستیابی به حداکثر قابلیت استفاده از بسته بندی مانند جعبه غذای آماده تحول به یک سینی غذا برای مصرف، و این همه با سبک، که در آن هر دو جایگزین موثر است.

جعبه  جعبه فست فود یا جعبه  یک محصول سریع مواد غذایی ارزان قیمت به فروش می رسد از رستوران ها غذای آماده، در درجه اول در غرب اسکاتلند و به خصوص شهر گلاسکو است، بلکه در شرق را از آبردین به  . آن را از مجموعه ای از غذاهای آماده خدمت در یک جعبه پیتزا بزرگ تشکیل شده است.

محتویات یک جعبه  متفاوت است، اما ممکن است به طور معمول عبارتند گوشت کباب، مرغ سرخ شده، پیتزا،   مرغ، حلقه های پیاز، پاکوره، نان نان، نان سیر، سالاد کلم، غذاهای دیگر سریع و سس. است وجود دارد گاهی اوقات یک آیتم سالاد و، همواره، تراشه است. [1] [2] میزان انرژی موجود در جعبه  نمونه گزارش شده است به عنوان ] در حالی که محتوای کالری و نمک خود را به صورت بیش از دو برابر 6G حداکثر برای یک فرد بزرگسال توصیه می شود تخمین زده شد. در حالی که آن روشن نیست که آیا یک جعبه  است که در واقع در نظر گرفته شده به عنوان یک وعده غذایی مصرف شود برای یکی، [نیازمند منبع] نگرانی کرده است در پیامدهای بهداشتی بوده است آن است که اگر در این راه مصرف وجود دارد.

ترکیبی از بخش های جعبه فست فود  بسیار بزرگ و یک قیمت پایین ساخته شده است جعبه  محبوب. با این حال، محتویات آن، شامل مواد غذایی بیشتر از عمیق سرخ شده یا چرب، به نگرانی های بهداشتی در میان برخی از سیاستمداران و فعالان اسکاتلند سلامت شده است، به خصوص اگر توسط کودکان مصرف می شود. شورای شهر گلاسکو تجزیه و تحلیل تغذیه ای از جعبه  در فروش در غرب اسکاتلند با هدف تشویق رستوران ها به مواد تشکیل دهنده سالم و شامل کاهش اندازه بخش انجام شده است [1] پیشنهاد شده است که نقد چنین گمراه خدمت به افزایش محبوبیت غذاهای ناسالم، مانند جعبه  و نوار مریخ سرخ شده، باعث مصرف خود را برای تبدیل شدن به یک عمل شورش علیه روند مدرن نسبت به غذا خوردن سالم.

ما کیسه های جعبه فست فود  کاغذی مواد غذایی با بالاترین کیفیت مواد مقاله ارائه یک گزینه جذاب برای بسته بندی خرده فروشی محصولات خود را ساخته شده است. این کیسه های کاغذی هستند یک گزینه محبوب برای محصولات صفحه اصلی غذایی تازه پخته شده و یا گرفتن.

adminجعبه فست فود