جعبه لمینتی

جعبه لمینتی

جعبه لمینتی

جعبه لمینتی

شرکت دقیق جعبه لمینتی متخصص در بالا بسته بندی مصرف کننده های گرافیکی. همه ما با استفاده از جعبه 200 خط روی صفحه نمایش چاپ، لیتوگرافی چاپ شده است. توانایی ما برای چاپ تا 7 رنگ به همراه یک پوشش و یا مات پوشش براق در یک پاس فراهم می کند انعطاف پذیری فوق العاده برای طراحان گرافیک مشتریان ما. جعبه دقیق است دقت برش کاملا برای کارتن که در بالا پر کردن تجهیزات سرعت مشتریان اجرا مناسب است. تخصص ما بسته بندی اینترنتی باشگاه عمده فروشی نیازهای خاص کاستکو، به BJ، و Club- سام تضمین می کند که بسته بندی خود را در پویا، ترافیک بالا انجام خواهد شد، و محیط زیست تجارت دقیق فروشگاه باشگاه عمده فروشی. علاوه بر این، اگر بسته بندی LITHO روکش شما نیاز به یک مهر و موم های تخصصی با کارایی بالا و یا نوار اشک، یک را از طریق پنجره مایلار، و یا به سادگی گرافیکی با کیفیت عکاسی، جعبه دقیق شریک مناسب برای شما می باشد!

70 سال ریشه قدیمی جعبه دقیق شرکت در تاشو جهان جعبه لمینتی به ما می دهد دانش و مهارت به تولید طیف گسترده ای از سبک در راه راه. پارتیشن جلد، 6 گوشه چسب جعبه، 1 آبجو قطعه، و به کار گرفته حامل تنها چند سبک غیر معمول ما با سهولت تولید می باشد. کامپیوتر کنترل سیستم های چسب جعبه دقیق شرکت در  پوشه ما می توانید تا 8 دانه از چسب بر روی یک کارتن تک قرار داده است. ما “هیچ پیچ و تاب” تضمین همراه با دقت  مسطح برش قالب تضمین جعبه دستگاه پر خود را در سرعت افزایش یافته است در داخل مرکز خود را اجرا خواهد کرد. تیم طراحی جعبه لمینتی دقیق به شما کمک کند در ایجاد بسته کامل، که می تواند هر یک از ترکیبات از سبک های زیر باشد.

تولید کننده جعبه لمینتی  و عرضه کننده روکش جعبه. محصول مورد نظر ما نیز از جعبه بسته بندی، جعبه های بسته بندی برق و جعبه بسته بندی مواد غذایی شامل:

روکش جعبه لمینتی ما در تولید اکسل و تهیه طیف گسترده ای از روکش جعبه. با توجه به ظاهر طراح آن، بهترین کیفیت و آب و آب و هوا طبیعت اثبات، این جعبه به طور گسترده ای توسط مشتریان مختلف خواستار است. جعبه های ما برای طرح های زیبا، جذابیت و انحصار خود را تحسین کرد. با در دسترس بودن در طرح های مختلف، سبک ها و ترکیب رنگ، این جعبه به طور گسترده ای برای انتقال محصولات از یک مکان به مکان دیگر استفاده می شود.

adminجعبه لمینتی