جعبه مقوایی گلاسه

 

جعبه مقوایی گلاسه

جعبه مقوایی گلاسه

جعبه مقوایی گلاسه

  هزینه نمودار باشرکت منحنی قیمت نشان داد در نمودار است که در میان با کیفیت بالا براق کننده جعبه مقوا بالا محاسبه و براق قیمت جعبه مقوایی است داده شده بر اساس روند قیمت هفت هفته گذشته.

یک جعبه بزرگ در قیمت عالی. کاغذ مارت به فروش می رساند سفارشی ساخته شده خود حق بیمه یک جعبه قطعه ما را با سفید براق لوکس در خارج و مات هم خوب سفید در داخل. شما نمی توانید یک جعبه بهتر است در این قیمت خرید. (بدون خاکستری یا قهوه ای درون- بدون براقیت پایین). براق پایان این مستطیل را در یک نزدیک اینجا را ببینید. جعبه یک پهلو بالا و پایین برگه قفل. جعبه مسطح حمل می شود. این جعبه با کیفیت بالا به طور خاص ساخته و عمده فروشی به فروش می رسد به عنوان “هدیه دادن” جعبه برای کسب و کار به استفاده از بسته بندی اقلام برای مشتریان. توجه: طول وسیع ترین بعد از باز کردن را در جعبه است. عرض کوچکترین بعد از باز کردن را در جعبه است. عمق فاصله را در جعبه از باز کردن به پایین از جعبه است. اندازه نمودار را ببینید.

فیلم براق 350gsm کاغذ C1S سفارشی چاپ مقوایی جعبه بسته بندی نام محصول: بسته بندی جعبه تولید کننده کاغذ اندازه مرجع: 38 * 25 * 13cm، سفارشی سازی قبول مواد: 350gsm C1S رنگ: CYMK و یا چاپ سفارشی، 4C فرآیند چاپ رنگ قیمت سازگار با محیط زیست و کیفیت عالی Heidelbergprinting ماشین آلات CTP؛ OEM جعبه کاغذ سفارشی ” دفع سطح: براق / لمینیت مات، پوشش اشعه ماوراء بنفش، مهر زنی طلا / نقره، پوشش لاک الکل براق، embossment، افزایش، مرد برش، چاپ روی صفحه نمایش.

شنژن هانیانگ کاغذ شرکت محصولات، LTF کننده حرفه ای از نقطه جعبه کاغذ چاپ است. ما عمدتا در جعبه های بسته بندی تخصص، جعبه لوازم آرایشی و بهداشتی، جعبه های هدیه مقوا نمایش پاپ، صفحه نمایش کاغذ، نمایش طبقه، sidekicks، standees، سینی و نمایش پاپ برای طیف گسترده ای از نیازهای صنعتی. محصولات ما به ایالات متحده آمریکا، استرالیا، آلمان، ژاپن، کره، چین و دیگر بازارهای داخلی و بین المللی به فروش می رسد. ما عرضه کننده صادقانه برای شرکت های معروف.

کاغذ وزن: ما با استفاده از مقوا با کیفیت بالا برای تنها جعبه های کاغذی. بسته به محصولات خود را، ما وزن suitful و مقوا قدرت استفاده کنید. پس از اتمام: جعبه را می توان در هر دو براق یا مات لمینیت به پایان رسید ورقه ورقه شدن و یا ساندویچ در همه، اما توصیه می ورقه ورقه ما به آن که نگاه فوق العاده و قدرت است. چاپ از آثار هنری و آرم بر روی جعبه: جعبه چاپ بسیار عالی است و راه اقتصادی به ترویج کسب و کار، سازمان و یا شرکت خود را. چی استفاده بهتر از بودجه تبلیغاتی خود را از برای ارائه به مشتریان و یا مشتریان با یک جعبه کاغذ چاپ شده است که یک ابزار موثر حمل دور خود خرید. ما با استفاده از جبران Litho با چاپ تا 8 رنگ. ما همچنین می توانیم در داخل چاپ را انجام دهد. چاپ می تواند پنتون همسان یا CMYK پردازش شده است. شما ممکن است داغ فویل تمبر نام و آرم و مزین آن بیش از حد در هر دو نقره یا طلا، رنگ های دیگر فویل نیز وجود دارد. اشعه ماوراء بنفش نقطه بخت و اقبال نیز موجود است.

adminجعبه مقوایی گلاسه