جعبه مقوایی

جعبه مقوایی

جعبه مقوایی

جعبه مقوایی

یک جعبه مقوایی یک نوع از بسته بندی مناسب برای مواد غذایی، دارویی، سخت افزار، و بسیاری انواع دیگر از محصولات است. کارتن تاشو معمولا به یک لوله در کارخانه سازنده ترکیب و مسطح حمل (زدم پایین) به Packager را. سبک سینی یک پایین جامد و اغلب به عنوان شاهد تخت توسط Packager را حمل و مونتاژ. برخی نیز خود احداث می باشد. تجهیزات با سرعت بالا در دسترس است به راه اندازی، بار، و کارتن ببندید.
کارتن تخم مرغ یا سینی های طراحی شده برای محافظت تخم مرغ در حالی که در حمل و نقل. به طور سنتی این است از تولیدات خمیر ساخته شده است. این با استفاده از کاغذ روزنامه بازیافتی است که به یک شکل است که محافظت از تخم مرغ تولیدات. اخیرا جعبه های تخم مرغ نیز از پلی استایرن (شبیه به پلی استایرن) و PET ساخته شده است.
کارتن آسپتیک

کارتن برای مایعات را می توان از ورقه از هیئت مدیره مایع بسته بندی، فویل، پلی اتیلن و ساخته شده است. ترین ها در هر دو تتراپک و یا سیستم های SIG Combibloc است. یکی از گزینه های است که ورقه ورقه چاپ عرضه بر روی یک رول. کارتن قطع شده است، به ثمر رساند و در تشکیل Packager را. گزینه دوم این است که لوله های از پیش مونتاژ برای تکمیل و پر کردن به Packager را تحویل داده است. این برای پردازش آسپتیک مناسب است و برای شیر، سوپ، آب، و غیره استفاده می شود
بالای شیروانی
کارتن بالای شیروانی از کرم

جعبه مقوایی بالای شیروانی اغلب برای محصولات مایع مانند شیر، آب میوه، و غیره این استفاده پلی اتیلن پوشش داده شده هیئت مدیره بسته بندی مایع و گاهی اوقات یک ورقه ورقه فویل استفاده می شود. بسیاری از آنها با فشار دادن باز شیروانی در بالای تماس و کشیدن بالا (دهانه) در را باز کرد. بعضی از آنها fitments برای کمک به باز کردن و ریختن محتویات.

تاریخ جعبه مقوایی می رود به عنوان دور برگشت به عنوان سال 1879 در یک کارخانه بروکلین، نیویورک توسط رابرت Gair. جان حکومت، برش، و مقوا را به یک تصور واحد از یک کارتن تاشو به ثمر رساند. توسط 1896، شرکت ملی بیسکویت اول به استفاده از کارتن برای بسته بندی شیرینی کراکر بود. [1]

توسعه بعدی کاغذ تا خورده استفاده شده برای ساخت کارتن توسط دکتر وینسلو سیاتل، واشنگتن در سال 1908 که ادعا کرد که ظروف شیر مقاله تجاری در سان فرانسیسکو و لس آنجلس به عنوان اوایل سال 1906. مخترع این کارتن GW بود فروخته شد ذکر ماکسول. با این حال، در سال 1915 بود که جان ون Wormer را تولدو، اوهایو ثبت اختراع برای اولین بار برای اولین “بطری مقاله”، که اولین جعبه خالی خورده برای برگزاری شیر اعطا شد. او آن را “خالص و پاکستان” می گویند. کارتن شیر اصلی به این معنا که می توان آن را خورده، چسب، پر از شیر، و مهر و موم در یک مزرعه های لبنی بود. [2] اوایل دهه 1960 بسیاری از سیستم های خودکار به ارمغان آورد برای کمک به تولید پروسه های قابل تکرار. در آن زمان که یک مهندس از دیترویت، میشیگان به نام ماریو لپور توسعه یک ماشین را بریزید و مهر و موم کارتن شیروانی مقاله بالا بود.

 

adminجعبه مقوایی