جعبه همبرگر

جعبه همبرگر

این جعبه همبرگر کوچک شایان ستایش مناسب برای جشن تولد، عروسی، صنایع دستی، جعبه جواهر هدیه می باشد. بزرگ برای لغزنده و ساندویچ کوتاه تزئین با استفاده از نشانگر، برچسب و  . بسیار سرگرم کننده! عرض: 2 1/2 × 2 1/2 ” قد: 2 ” در مرکز که در آن درب و  پایین 3 1/4 ” مونتاژ می آید.

جعبه همبرگر

جعبه همبرگر

همبرگر قالب جعبه – سفارش شما در آن را بسیار در زیبا بدبو، درست است؟ زمانی که من دیدم از این کادر در فروشگاه جدید، آن را یکی از اولین چیزهایی که من خریدم و اولین چیزهایی که من استفاده می شود. من بلافاصله به آن را پاره، برداشت برخی  جعبه همبرگر و، و آماده برای ایجاد شد. من سند چشم انداز از تمام راه های افسانه من از این کادر شیرین استفاده کنند. همانطور که من خطوط نمره خورده و شروع به جمع آوری جعبه، رویاهای من خرد شد. ظروف سرباز یا مسافر له از یک جعبه است که شبیه سگ رو نگه دارید از آن چیزی است که من بود. این فقط وحشتناک بود!

چگونه لبه های جعبه گل خوب و تیز نگاه کنید، فلپ ها لت و پار نیست، و آن را واقعا به نظر می رسد مانند یک جعبه همبرگر است. من حفظ طراحی بسیار ساده اما مطمئن بیرون آمد زیبا! در حال حاضر، شما فقط ممکن است به خود گفت، “کانی، کانی شیرین عزیز. ما خود را فروتن در پای خود را. لطفا، نمی خواهد که شما با ما، خوانندگان اختصاص داده شده و وفادار خود را به اشتراک بگذارید، چگونه هک شما آن را انجام؟ ” چرا البته من خواهد شد! و حدس بزنید چه؟ راهنمایی من برای شما بسیار ساده! من چند فیلم ها در قالب تماشا کرده اند و من از مردم با استفاده از چسب (که نه تنها برای من نگه دارید) را ببینید، من دیده ام چسب گرم (چسب گرم و من یک رابطه کاری وحشتناک).جعبه همبرگر  نه، برای من، این همه در مورد چسب نقطه و یک قیچی چند صدای تیک تیک. چگونه در مورد یک ویدیو، بنابراین شما می توانید از این راهنمایی فوق العاده یاد بگیرند! برویم…

adminجعبه همبرگر