خدمات دایکات بوبست

مفهوم و ویژگی خدمات چاپ خدمات دایکات بوبست

هسته پردازش
طب مکمل و جایگزین قالب ریزی و ریختهگری رانده خدمات دایکات بوبست

خدمات دایکات بوبست

خدمات دایکات بوبست

تنها یک دوربین رانده قالب ریزی و ریختهگری می توانید با کیفیت عالی و خروجی خالص بالا ارائه کرده است. سیستم  زمان در دسترس برای هر برگ به تصویب به طوری که می توان آن را هموار از طریق جان برش و حمل و نقل در حالی که در همان زمان کاهش سایش در ابزار برش افزایش می دهد.

مفهوم

نیاز کمتر پچ کردن و در طول اجرا از هر جای دیگری، که به معنی تنظیم سریعتر، کیفیت محصول بهتر، و توقف کمتر در تولید پایدار باقی مانده است. این کار با یک اصل به نام ‘سفتی همسان که در نتیجه در تغییر شکل کمتر از پرتوهای بالا و پایین که تحت فشار به دست آورد. دست در دست با سیستم درایو بخش منحصر به فرد، تحمل سیستم قفل رایگان برای زنجیر پنجه آنها قفل را به موقعیت و بدون هر گونه ارتعاش، به ثبت نام بسیار دقیق، برداشت، و تحویل.

تضمین موقعیت ابزار سریع و دقیق،   ارائه سریع دستگاه تنظیم یو پی اس، افزایش یافته است در زمان و با کیفیت محصول فوق العاده به پایان رسید. منحصر به فرد ، اختراع  سیستم ترازی ابزار است در هر یک از آن تخت تخت جان برش و تمبر فویل گرم یافت می شود. با استفاده از مرجع کارشناسی ارشد ثابت، که همه عناصر متحرک دستگاه مرجع به، ابزار می توان از پیش تراز وسط قرار دارد، خارج از دستگاه.

تبلت های جدید برنولی

کنترل صافی هر ورق آن را به عنوان برای برش، سلب و بری متوقف می شود کلید حفظ کیفیت است. یک واحد ورق ترمز برنولی جدید ویژگی های یک فرمت از فرآیند ترمز را به لبه ورق، دادن کنترل بیشتر است. این واحد جدید همچنین دارای یک سیستم خود تمیز کردن اتوماتیک نگهداری کاهش می یابد و افزایش قابلیت اطمینان.

خودکار در خط سلب زباله

ایستگاه سلب در جان برش طراحی شده برای حذف حتی کوچکترین قطعه از زباله در سرعت کامل در حال اجرا. با استفاده از قالب اختصاصی و یا جهانی، ایستگاه و در حال اجرا در هیچ زمان، ارائه عملکرد فوق العاده و با کیفیت، به هر کار است. همه پرس  از ویژگی های سیستم قفل سریع به عنوان استاندارد برای آماده سازی سریع و آسان.

خودکار در خط جدایی خالی

تخت تخت قالب برش با خودکار در مطبوعات جدایی خالی ارائه تعادل کامل از زور و ظرافت مورد نیاز برای ورق های خالی کاملا دقیق، به هر غیر روحانی کردن و یا بستر. هر یک از ایستگاه خاموشی تصور است که مسئولیت رسیدگی ابزار خاموشی از واحد فولاد سنگین وزن به سیستم های وزن سبک تر امروز مانند مدولار زاویه قفل. توابع مانند شمع مداوم کاهش، فشرده سازی دسته ای ثابت، و درج کراوات ورق خودکار برای اطمینان کاملا شمع انباشته، در حالی که شبکه بدون توقف مدولار اجازه می دهد تا به بالاترین سطح بهره وری. محور دیجیتال بدان معنی است که تغییرات کوچک در ابزار می تواند به سرعت و به راحتی در مطبوعات تنظیم می شود. جان برش با خاموشی ایستگاه نیز پروسس بدون دردسر اطمینان حاصل شود.

تغذیه

سیستم تغذیه کننده های مختلف (ورق فیدر) اجازه می دهد حمل و نقل سریع و ثابت از ورق بالا به نقطه لمینیت.

طیف گسترده ای از فرمت های کاغذ و وزن کاغذی استفاده می شود.
هوشمند فیدر II

خدمات دایکات بوبست با ترکیب تعدادی از ایده های جدید، جدید، به طور کامل مستقل، هوشمند فیدر II در جدید 106 ارائه قابل ملاحظه ای کاهش بار مجموعه ای، خروجی خالص بالاتر و تعمیر و نگهداری آسان تر، همراه با عمل ساده تر. سر مکش با هندسه تغییر و ویژگی های جدید را تضمین تنظیم سریع و تغذیه سازگار باشد، هر بستر، در حالی جدید تجهیزات جدول غذا را کاهش می دهد تعدادی از ورق های از دست داده در طول توقف ماشین، سریعتر است به مجموعه، حمل و نقل و ارائه ورق بیشتر سازگار است.

اتوماسیون

اتوماسیون شامل تمام سیستم های ماشین کنترل و همچنین پانل های رابط اپراتور.
انتقال شمع خودکار

بدون درز، تولید بدون توقف برای تخت تخت قالب برش. با ارائه پالت کار به فیدر از خود را جان برش، پس از آن حمل و نقل پالت خالی به تحویل ماشین را به با محصول نهایی، انتقال شمع خودکار (APT) بارگذاری می شود را کاهش می دهد مداخله کتابچه راهنمای کاربر و تضمین تامین مداوم از مواد. APT همچنین می توانید به خود را تدارکات در خانه یکپارچه شده است، خلبانی کار از چاپ به برش، و به فرآیندهای پایین دست.

ورق زدن اتوماسیون

خدمات دایکات بوبست درج کراوات ورق بهینه – از جدید 106 محاسبه بهینه وقفه تغذیه ورق بر اساس ضخامت کارتن. با توجه به تعداد کراوات ورق های که نیاز به وارد می شود، این سیستم جدید ارائه زمان قابل توجهی، خروجی، و منافع مالی به کاربران.
اولین و آخرین ورق تخلیه – برای کمک به سازندگان کارتن اطمینان از کیفیت کالا به پایان رسید خود را، در حال حاضر ورق های بالا و پایین خودکار می تواند از تولید تخلیه آیا کار در بری و یا ورق حالت تحویل.

کار تغییر بیش از
مفهوم تغییر سریع

با ترکیبی از  خدمات دایکات بوبست طیف از فن آوری های ، تغییر سریع باعث می شود تعویض کارهای ساده تر و سریع تر از همیشه قبل از. ابزار اختصاصی می تواند مستقیما به خود می میرند برش نصب – فقط به عنوان آنها از تولید کننده قالب خود را تحویل داده شد – با این اطمینان که آنها تمام خواهد شد کاملا تراز وسط قرار و آماده اجرا شود. ساخته شده در «توقف برنامه ریزی” بدان معنی است که یک دکمه به ارمغان می آورد و ماشین آلات خود را به توقف در موقعیت عالی برای انجام یک تغییر شغل.

میانبر تنظیم بدون توقف شبکه

این سیستم جدید اجازه می دهد تا کاربران برای قفل کردن و باز کردن تمام انگشتان بدون توقف در فشار یک دکمه، صرفه جویی در مقدار زیادی از زمان. علاوه بر این، انگشت می توان به محل را با یک ابزار موقعیت جهانی است که مناسب برای تمام طرح بندی کار، از بین بردن نیاز به سفارش تجهیزات اختصاص داده شده با هر کار جدید قرار داده است. مثل این، موقعیت انگشت را می توان از پیش تنظیم شده، صوفس ماشین، در حالی که کار فعلی هنوز در حال اجرا، با صرفه جویی در زمان پس از آن از را آماده است.

 

این 100٪ بدون ورق، لبه تماس، سیستم ثبت نام پویا به طور چشمگیری کاهش متوقف می شود دستگاه و کاملا ثبت برش، و یا مهار گرم، به چاپ بر روی ورق. با یکپارچه سازی هوشمند مواد غذایی با قدرت ثبت نام II، توقف تولید علوفه مربوط به آن توسط تا 75٪ کاهش، و در نتیجه کاهش خرابی و خروجی خالص بهبود یافته است. همراه با ارائه ثبت نام به هر دو طرف ورق، قدرت ثبت نام II نیز ارائه می دهد گزینه ثبت نام چاپ پایین منحصر به فرد که اجازه می دهد تبدیل شغل چند لایه با کیفیت و دقت پیش از این هرگز امکان پذیر است.

ماشین رابط بشر خدمات دایکات بوبست

این آخرین نسل از ، رابط اپراتور ماشین ، ویژگی های، لمسی و مجموعه ای ‘ناوبری انقلابی که باعث می شود حتی تنظیمات پیچیده ترین کاملا بصری، صرفه جویی در وقت با ارزش. در حال حاضر با یک بزرگتر، رنگ کامل، صفحه نمایش لمسی می دهد اپراتور کنترل کامل ، از راه و در حال اجرا یک کار، حق را از طریق تشخیص خطا دقیق.

adminخدمات دایکات بوبست