خدمات یو ویی UV

 طراحی و چاپ و ساخت خدمات یو ویی UV

 

اگر شما یک بازاریاب، صاحب کسب و کار و یا طراح گرافیک هستید شما احتمالا شنیده ام مشاوره است که شما باید چاپ خود را بازاریابی مواد UV پوشش داده شده است. شما احتمالا همچنین می دانیم که پوشش UV فراهم می کند یک شین براق درخشان به کارت کسب و کار شما، کارت پستال، آگهی و مواد دیگر. و آن را نیز یک لایه ضخیم از دوام برای نگه داشتن مواد های بازاریابی خود را به مدت طولانی تر، بنابراین شما بیشتر بنگ برای جفتک انداختن بازاریابی خود را دریافت می کند. پوشش UV چیست؟ چگونه آن را اعمال می شود، و چگونه کار می کند؟ به شرح زیر خواهد این سوالات پاسخ دهد.

خدمات یو ویی UV

خدمات یو ویی UV

پوشش خدمات یو ویی  UV دقیقا چیست؟

خدمات یو ویی  UV است که اساسا یک ترکیب است که به کاغذ مرطوب و پس از آن فورا با نور ماوراء بنفش خشک استفاده می شود. چندین نوع مختلف از ترکیبات به کاغذ کت، از جمله پلی اتیلن، کربنات کلسیم و کائولینیت استفاده می شود. این ترکیبات تصفیه شده و مخلوط با viscosifiers که کمک آنها را به کاغذ پایبند هستند. پوشش UV می تواند در بازتاب و ضخامت متفاوت است، بسته به کاربرد، هر چند براق یا مات ظریف معمولا در کاربردهای چاپ PREMIUM استفاده می شود.

چه می توان UV پوشش داده شده؟

فقط در مورد هر چیزی می تواند اشعه ماوراء بنفش پوشش داده شده، هر چند آن شایان ذکر است که پوشش UV معمولا نسخهها کار بر روی سهام کاغذ ضخیم تر مانند 16 نقطه سهام مقاله PsPrint است. این به این معنی است که کارت های کسب و کار، کارت پستال، بروشور و تقویم پوشش می دهد، اضافه کردن کاتولوگ پوشش می دهد، آگهی و فروش ورق را نامزدها بزرگ برای پوشش UV.

چرا باید من مواد بازاریابی چاپ UV پوشش داده شده من؟

سه دلیل اصلی که چرا شما باید مواد های بازاریابی خود را UV پوشش داده شده وجود دارد. اولین و بارز ترین، این است که یک پوشش UV خواهد طراحی خود را غنی سازی و افزایش رنگ خود را. این به نوبه خود، آشنایی به اعتماد مشتری چون شما قادر به چاپ بازاریابی مواد حق بیمه. هنگام چاپ بازاریابی مواد حق بیمه، آن را می گوید که شما موفق هستند. و اگر شما موفق هستند، شما احتمالا یک سابقه خوب از مشتریان راضی. بنابراین، مشتریان خود را احساس راحتی بیشتری انجام کسب و کار با شما.

در نهایت، پوشش UV مواد های بازاریابی خود را به طوری که آنها محافظت طولانی تر است. دیگر مواد های بازاریابی خود را آخرین، بیشتر آنها می تواند کار برای به دست آوردن یک پاسخ برای شما، بنابراین شما بازگشت سرمایه گذاری خود را افزایش می دهد و دریافت بیشتر از باک های بازاریابی خود را هنگامی که شما به چاپ خود را بازاریابی مواد UV پوشیده شده است.

چقدر پوشش UV هزینه؟

خوشبختانه، شما می توانید تمام مزایای بزرگ از پوشش UV بدون هزینه بسیار در همه. قیمت به کت UV هر آیتم داده در نهایت به چه نوع از اقلام آن است، چگونه بسیاری از شما خواهد شد چاپ، و چه اتهامات شرکت چاپ خود را برای مواد و خدمات بستگی دارد. به شما ایده بدهد، در زمان نوشتن این مقاله آن را در حدود $ 10 هزینه به PsPrint اعمال پوشش براق UV به 1،000 کارت های کسب و کار – سرمایه گذاری ناچیز است که می تواند به برخی از فروش واقعا قابل توجهی منجر شود!

adminخدمات یو ویی UV