طراحی جعبه

طراحی جعبه

طراحی جعبه با بسیاری از محصولات خارج وجود دارد، طراحی بسته بندی به عنوان به عنوان افراد مهم است. نگاهی به این نمونه هایی از طراحی بسته بندی تا شاهد بهترین کار در ارائه. بسته بندی چیزی که ما با به صورت روزانه بمباران است. بنابراین ایجاد یک طراحی بسته بندی چشم نواز است که می تواند برای سال تکثیر یک چالش واقعی است، به خصوص با روند در طراحی صنعتی بسته بندی زیست تخریب پذیر در حال حاضر خواستار و یا تجدید پذیر است. اکنون بیش از همیشه، مسائل طراحی بسته بندی. طرح های زیر نشان می دهد جهت که در آن بسیاری از صنایع مختلف در حال تمرکز بسته بندی طراحی خود را برای سال آمده است.

طراحی جعبه

طراحی جعبه

Anagrama تا با یک راه حل عالی برای این مشکل از ارائه به مشتریان با طیف وسیعی از اندازه و ویژگی های ظرفیت کالا آمد. نگهداری آنها آن را واضح و ساده، با استفاده از یک طرح رنگ پنتون به سبک چشم نواز. آنها توضیح می دهند: “ما به ایجاد یک سیستم بسته بندی که به ظروف به شیوه ای عملی طبقه بندی. مشخصات ظرفیت هر محصول برای اولین بار در سلسله مراتب طراحی آمده، و رنگ های متمایز دوم آمده است.”

طراحی جعبه سفارشی؟ ما tons.Trapeziod، قهوه و یا تلگراف ؟؟؟، به نام چند. بنابراین طرح جعبه های سفارشی خود را، یا نه، ما باید یک بسته بندی تیم طراحی با استعداد در اینجا در YEBO! آماده به شما کمک کنند.

مدیر خلاق لیم Pann فرار پروژه، همراه با مدیران هنری استر گو، ASTRI Nursalim، جیان جاناتان، جک قهوهای مایل به زرد و Pann لیم، کپی رایتر یوجین قهوهای مایل به زرد و جوزف دیویس و برنامه نویسان نوئل چان و Tori Kuncoro.

یک شرکت پیشرو قنادی در منطقه شمال اروپا – ریشه شیرین بیان Allsorts جراحی کشیدن صورت کوتاه از آژانس خلاق Bond برای Cloetta بود. “بسته بندی خریداری شکل مشخص و رنگ از ریشه شیرین بیان در خط مقدم طراحی،” آنها را توضیح دهد. “در نتیجه یک بسته بندی طراحی جسورانه و شوخ که اجازه می دهد تا مصرف کنندگان به راحتی شناسایی ارقام مختلف بود.” ما فکر می کنیم این طراحی مجدد از نوع بسته بندی است که دوستداران شیرین لذت خواهند برد است.

این طراحی از استودیو RoAndCo نیویورک – به طور خاص در مردان است. بر اساس یک موضوع جدید هر سه ماه، بسته SVBSCRIPTION شامل اقلام بشود نسبت به افرادی که دارای تقدیر برای طراحی، فرهنگ و کیفیت. RoAndCo توضیح دهد، “برای اولین پاکت خود، SVBSCRIPTION برای بسته بندی است که می تواند زیبا، عملی و نمادین است. ما بسته بندی اقلام در جعبه های چوبی طبیعی، میخ آنها را بسته و آنها را در کاغذ کرافت قهوه ای برای حمل و نقل پیچیده می شود.

 

adminطراحی جعبه