طراحی قالب جعبه

طراحی قالب جعبه

طراحی قالب جعبه

طراحی قالب جعبه

قالب جعبه برش نرم افزار طراحی قالب در بسته  ، طراحی قالب جعبه  ایجاد نقشه های فنی قالب آماده. این ابزار کاربر را قادر به ایجاد مرگ تخته با سلب چاقو برای ماشین آلات قالب تخت و یا دوار مرد، زن و جلو لبه ابزارهای برهنه کردن پرده ها شمارنده ماتریس برای تولید در KM روترها دقیق. علاوه بر این، نرم افزار به طور خودکار می تواند تولید پل زدن مورد نیاز، و صادرات مستقیم به گوشه های گرد حکومت اتوماتیک. با استفاده از هزینه در  قالب یکپارچه، کاربر قادر به قول هزینه دقیق قالب محاسبه شده توسط طول حکومت، چوب و هر گونه عوامل اضافی دیگر مربوط به پلیت وارنیش به پایان رسید. طراحی قالب جعبه

هدف از جعبه قالب است که شامل لاستیک مایع (پس از آن است که بیش و ریخت و اطراف یک مدل) تا زمانی که مایع به جامد تبدیل می شود. جعبه قالب اختصاص ندارد به یک ساختار پیچیده -Depending به اندازه و پیکربندی از مدل خود، اغلب قهوه می تواند، پان کیک یا سطل پلاستیکی کفایت خواهد کرد. اگر شما قالب تخت – دو مدل بعدی را به صورت منظم و نیاز به یک جعبه قالب تعدادی از مزایای در ساخت جعبه قالب خود را وجود دارد.

مزایای استفاده از ساخت یک جعبه قالب

* آسان برای ساخت
* حداقل مونتاژ مورد نیاز
* قابل استفاده مجدد
* قابل تنظیم (برای انطباق با مدل اندازه های مختلف)

مواد مورد نیاز:

مدل اصلی مورد استفاده در این ارائه: نیامده Cotta کامئو صفحه های تزئینی.

ابعاد: 15 “طولانی X 10.5” عرض 1 “بلند (38 سانتی متر × 27 سانتی متر × 2.5 سانتی متر)

قرنیز تخت – (تخته سه لا و یا اکریلیک ورق)
ابعاد: 20 “طول × 16” عرض ½ “ضخامت (51 سانتی متر × 41 سانتی متر 1.3 سانتی متر)

ایست Pieces- (4) 2 “X 3” (5 سانتی متر × 7.6 سانتی متر قطعه چوب یا اکریلیک)

(4) 2 “X 22” (5 سانتی متر × 56 سانتی متر قطعه چوب یا اکریلیک)

پیچ: 1 “(2.5 سانتی متر) نصب و راه اندازی

داغ ذوب تفنگ چسب

مونتاژ:

مرحله 1. برش و مونتاژ دیوارهای حایل
به جای مدل ما، ما دیوار حائل از ساخته ½ “(1.3 سانتی متر) نوار ضخیم اکریلیک ما اکریلیک انتخاب به دلیل اینکه اکثر لاستیک قالب به راحتی رهایی از اکریلیک. چوب نیز می توانید استفاده. چهار قطعه اندازه گیری 2” X 3 “(5 سانتی متر × 7.6 سانتی متر) برای طرف کوتاه تر از دیوار حائل قطع شد و چهار 2 “X 22” (5 سانتی متر × 56 سانتی متر) قطعات برای طرف دیگر از حفظ قطع شد طراحی قالب جعبه
دیوار. این قطعه پس از آن با هم در یک “L” شکل با 1 “(2.5 سانتی متر) پیچ جمع شده بودند. (شکل زیر).

مرحله 2. مدل امن به قرنیز
قرنیز باید حداقل به اندازه دو برابر مدل اصلی اجازه می دهد تا به اندازه کافی “فضای کاری”. مدل به تخته امن با استفاده از یک مهره از چسب داغ ذوب در اطراف محیط پشت مدل. مدل مطبوعات بصورتی پایدار و محکم بر روی قرنیز و ایجاد یک مهر و موم تنگ که در آن مدل در دیدار قرنیز. این لاستیک مایع از نشت زیر مدل جلوگیری می کند.

مرحله 3. جمع آوری دیوارهای حائل در اطراف مدل
محل حفظ قطعات در سراسر مدل، و مسلم است حداقل یک ½ “(1.3 سانتی متر) ترخیص کالا از گمرک (شکاف) بین cameo و حفظ دیوار این ½” (1.3 سانتی متر) فاصله خواهد ضخامت دیوار از قالب لاستیک درمان مساوی وجود دارد. (شکل دو)

گام 4. گیره دیوارهای حائل با هم
ببندید و دیوارهای حائل همراه با گیره های C و اعمال چسب داغ ذوب به هر درزهای که در آن لاستیک مایع ممکن است بیرون بریزد. این شامل درزهای که در آن دیوارهای حائل را برآورده قرنیز و همچنین جایی که دیوارهای حایل یکی دیگر دیدار خواهد کرد. مهم: قالب درزهای جعبه مهر و موم شده به درستی نمی خواهد در نشت لاستیک منجر – که برابر از دست داده زمان، دلار و مواد. (شکل سه)

گام 5. درخواست سیلر به مدل: صاف بر روی  .
در حال ساخته شده از زمین cotta، در cameo و هر مدل متخلخل دیگر باید مهر و موم شده است. مدل های ساخته شده از خاک رس، بر اساس آب / گوگرد نیز باید مهر و موم شده است. درخواست 2 کتهای  به کل مدل ها و فرم های اطراف آن (اجازه پوشش اول 7 دقیقه قبل از استفاده از کت بعدی، اجازه دادن به پوشش نهایی خشک برای حداقل 1 ساعت خشک).

گام 6. درخواست عامل انتشار – صاف بر روی جهانی انتشار قالب.
برای ساده ترین آزادی، درخواست جهانی پس از انتشار قالب  خشک است. اسپری یک پوشش غبار نور بر روی سطح از مدل ها و فرم های اطراف آن. قلم مو بیش از سطح و به مناطق از جزئیات. دنبال با یکی دیگر از پوشش غبار نور و اجازه دهید خشک به مدت 15 دقیقه قبل از استفاده از لاستیک. طراحی قالب جعبه

مرحله 7. پور قالب لاستیک
مخلوط بریزید و لاستیک قالب بر روی مدل و اجازه درمان است. مسلم است که سطح لاستیک مایع کردن حداقل ½ “(1.3 سانتی متر) بالاتر از بالاترین نقطه به مدل. اجازه دهید درمان لاستیک یک شبه است.

مرحله 8. حذف دیوارهای حائل.
در نهایت، پس لاستیک درمان است، حذف دیوارهای حائل به دور از قالب پخت و قالب لاستیک انعطاف پذیری به حذف مدل اصلی است. (شکل چهار) طراحی قالب جعبه

مرحله 9. Demold.
حذف برجسته از لاستیک درمان می شود.

adminطراحی قالب جعبه