ظروف کاغذی یکبار مصرف

ظروف کاغذی یکبار مصرف

ظروف کاغذی یکبار مصرف

ظروف کاغذی یکبار مصرف

ما ارائه می دهیم ظروف غذاخوری کاغذ، از جمله پلاتر یکبار مصرف، بشقاب و کاسه،  ظروف کاغذی یکبار مصرف برای همه خدمت شما نیاز دارد در رویداد پذیرایی یا رستوران خود را گاه به گاه. با این محصولات کاغذی، شما می توانید هر بخشی از غذا خود را از سوپ و سالاد خدمت به تکمیل غذاهای. اگر شما به دنبال یک گزینه سبز، ما حتی حمل ظروف کاغذی زیست تخریب پذیر و کود و کاسه.

صفحات زیست تخریب پذیر و صفحات کمپوست، پلاتر، کاسه و سینی صفحات زیست تخریب پذیر، پلاتر، کاسه و سینی سازگار با محیط زیست خدمت تامین صفحات کمپوست و پلاتر ارائه یک جایگزین یکبار مصرف و در عین حال محیط زیست آگاه به فوم یا محصولات کاغذی. طراحی شده برای راحتی، این کارد و چنگال سبک وزن است و شامل کاسه، بشقاب، پلاتر و سینی در قهوه ای طبیعی و رنگ های کلاسیک سفید برای مطابقت با خلق و خوی و سبک از هر رویداد به catered. با اندازه هایی از صفحات اشتها آور کوچک و کاسه سینی بزرگ و پلاتر ظروف کاغذی یکبار مصرف شما می توانید کارد و چنگال اندازه مناسب برای سوپ، کار افتاده D’oeuvres، غذاهای، سالاد و دسر پیدا کنید.

ساخته شده از با کیفیت بالا، مواد تجدید پذیر مانند باگاس، فیبر تولیدات، بامبو، و بیشتر، این صفحات کمپوست و پلاتر کمک به پایین در محل های دفن زباله ساخت تا کاهش دهد. ما حتی حمل صفحات مقاوم در برابر قطع و ظروف کاغذی یکبار مصرف  است که می تواند آب و روغن مقاومت در برابر. این بدان معناست که شما می توانید مایکروویو و دوباره گرم وعده های غذایی در این صفحات زیست تخریب پذیر بدون نگرانی در مورد آنها خم شدن یا پاره شدن. را انتخاب کنید از صفحات سفید برای یک کلاسیک، نگاه جلا، و یا رفتن با کاسه های چوبی روستایی و صفحات به اضافه کردن یک عنصر بصری جالب به تنظیمات محل شما.

اگر شما به دنبال برای راحتی از محصولات یک بار مصرف بدون اثرات زیست محیطی از پلاستیک یا فوم، نگاه هیچ بیشتر از زیست تخریب پذیر ظروف کاغذی یکبار مصرف  ، نیشکر به کود / باگاس 10 “X 10” بشقاب مربع! ایده آل برای غذاهای سرد و گرم، این صفحه راه حل ایده آل برای فروشگاه رستوران ها، خدمات مواد غذایی و ساندویچ که هر چیزی که از غذاهای داغ را به سالاد سرد و غذاهای دسر خدمت است. خدمت به ناهار یا بشقاب های غذا، ساندویچ، دسر، و بیشتر در مورد این 10 “بشقاب. با پایان روشن و سفید، این بشقاب خواهد جا تقریبا هر رستوران دکور و تم و بوم تمیز و تازه برای هر نوع از مواد غذایی ایجاد می کند.

ساخته شده از باگاس، یک محصول پردازش نیشکر، این محصول است که هر دو کمپوست و زیست تخریب پذیر، که اجازه می دهد تا شما را به کاهش کربن خود را رد پای. علاوه بر این، ظروف غذاخوری ظروف کاغذی یکبار مصرف  با قدرت برتر ساخته شده است و نمی خواهد شکست و یا کرک تحت فشار متوسط. قابل بازیافت،  ، ضد آب و  ، این بشقاب می افزاید راحتی به روند خدمت به و دسته حتی آشفتهترین از آیتم های منو. یک گام به سمت رفتن سبز با این گزینه سازگار با محیط زیست هوشمند برای یکبار مصرف! فروخته شده 300 در هر مورد.

 

adminظروف کاغذی یکبار مصرف