پاکت حمل فست فود

پاکت حمل فست فود

پاکت حمل فست فود

پاکت حمل فست فود

پاکت حمل فست فود دمای مواد غذایی کنترل در طول ارائه خدمات رستوران خود را و یا حمل و نقل به حوادث پذیرایی با این انتخاب نایلون سیاه و سفید عایق کیسه تحویل مواد غذایی / حامل ماهی تابه! غذاهای 1/2 “لایه ضخیم از عایق نگه می دارد گرم لوله کشی غذاهای سرد و گرم این حامل سرد. بالا زیپ را قادر می سازد باز کردن و بستن امن است. به علاوه، طراحی بار بالای ظرف ایجاد یک منطقه گسترده ای برای بارگذاری سریع و تخلیه ظروف. هر حامل می تواند به چهار تابه 2 “مواد غذایی عمیق در اندازه کامل، و همچنین به عنوان ترکیبی از خارج ظروف مختلف کسری اندازه نگه دارید تا. حتی اتاق برای بسته سرد یا گرم نیز وجود دارد!


از ویژگی های بارز با دوام نایلون حمل تسمه، پاکت حمل فست فود این ظرف می تواند سنگین ترین بار خود را از تحویل در حالی که هنوز راحت نگه دارید که مسئولیت رسیدگی به. به لطف آب دافع بیرونی نایلون آن، این حامل کاملا تر و تمیز با وجود آب و هوای بارانی و برفی باقی می ماند. همچنین تضمین تمیز آسان، به عنوان آب یا فاجعه پاک کردن راست کردن سطح. هنگامی که استفاده نمی کنید، این حامل می تواند تخت برای ذخیره سازی و جمع و جور خورده.
برچسب روشن در بالای درب را به سرعت شناسایی محتویات حامل در دسترس است. این یک محل بزرگ برای کارت های منو را نیز. انتخاب عایق کیسه های تحویل غذا / حامل ظرف را در پاکت حمل فست فود  مجموعه ای از رنگ در دسترس هستند. با استفاده از انواع به رنگ مختصات مجموعه خود را برای افزایش سازمان و کاهش احتمال آلودگی متقاطع.
کیسه  پاکت حمل فست فود برای ارائه مواد غذایی برای تهیه غذا. بسیار ساده تر از حمل سینی فردی و آنها برای مدتی، معمولا چند ساعت غذا را نگه دارید. من دوست دارم که آنها در رنگ های مختلف می آیند، بنابراین ما می توانید چند تحویل افتراق.
این واقعا مفید هستند، اما پس از یک نشت که به سرعت تمیز شد، کیسه آغاز شده پاره کردن. برای سرویس غذا اگر می تواند پرتاب زنده ماندن نیست خوب نیست
این یک کیسه بزرگ است اگر شما در بودجه تنگ است وپاکت حمل فست فود  نیاز به چیزی برای کمک به انجام سفارشات بزرگتر در حالی که هنوز گرم نگه داشتن مواد غذایی. من آرزو می کنم پایین پشتیبانی ضخیم تر و محکم تر بود، اما کیسه قطعا در خدمت هدف خود.
adminپاکت حمل فست فود