کارتن سازی

کارتن سازی

انواع کاتن

انواع کاتن

مخلوط کردن جهان وطنی شیک با دانلود معاصر، کارتن خانه هتل یکی از بهترین هتل 4 ستاره واقع ایرلند را ارائه کرده است.

این عمارت تاریخی زیبایی ترمیم شده است با احتیاط در به یک مقصد لوکس مدرن تبدیل – اولین از نوع خود در ایرلند.

در واقع فقط در بیست دقیقه از دوبلین، 1،100 هکتاری املاک و خصوصی پارک زمین بازی همه جانبه برای اوقات فراغت و مهمان شرکت به طور یکسان است. امکانات عبارتند از – دو دوره قهرمانی گلف، یک مرکز تفریحی با استخر، ویلا، زمین های تمرین، زمین تنیس، هدف ساخته شده رویدادها مرکز و دولت از امکانات کنفرانس های هنری، ساخت کارتن خانه انتخاب ایده آل برای استراحت هتل خود را.

نمایش محدوده ما از پیشنهاد های ویژه از جمله خلوت آبگرم، ماجراهای خانواده، فوق العاده گلف، وسط هفته و معافیت های هتل تعطیلات آخر هفته.

علاوه بر این، در محل شرکت برتر ما رویداد سازمانی، ایرلند اکستریم می سازد کارتن خانه محل ایده آل برای تیم سازی در ایرلند.

در حالی که گردشگاهها شیشه ای، راهروها کرنش، بوم پر جنب و جوش و اثاثه یا لوازم داخلی مد روز شده است حساسیت به طراحی و طرح از فضای داخلی روشن گنجانیده – کارتن خانه جواهرات مهم ترین شخصیت اصلی خود را حفظ در حالی که دیوارهای آن زمزمه داستان های بسیاری از بار گذشته است.

تیم مرکز ساختمان Xtreme.ie در کارتن خانه اولین از نوع خود در ایرلند است. ترکیب منحصر به فرد از دولت از هنر و امکانات طراحی تیمی در محل و اتاق جلسه روز خود را در کارتن خانه واقعا فراموش نشدنی خواهد شد. اگر شما در حال سازماندهی یک روز از تیم سازی، رویداد شرکت، و یا کنفرانس این را به محل مناسب است. کارتن خانه نیز تنها 20 دقیقه از مرکز شهر دوبلین.

ما طیف گسترده ای از فعالیت های تیم سازی در محل از بالا طناب دوره و خطوط پستی به تیم چالش بازی و 4X4 جاده رانندگی آهنگ.

درباره کارتن خانه:
از لحظه ای که به شما می رسد، شما درک دقیقا به همین دلیل ارل 19 از کیلدار این مکان دیدنی و جذاب برای اسکان کشور خانواده فیتزجرالد را انتخاب کرد. ساخته شده در سال 1739 و توسط معمار مشهور ریچارد قلعه طراحی شده است، از Magni درصد فی شبح از کارتن خانه یکی از چشمگیر ترین املاک کشور ایرلند با اقتدار شکوه مشرف.

در واقع فقط در 14 مایلی غرب مرکز شهر دوبلین و 30 دقیقه رانندگی از فرودگاه بین المللی دوبلین، کارتن خانه و املاک و کاملا برای رویداد تیم خود را با Xtreme.ie واقع شده است.
در حال حاضر برای دو زمین گلف مسابقات قهرمانی خود را تحسین شده، کارتن خانه دارای یک هتل چهار ستاره برتر جدید، ملاقات و سالن رویداد، یک دولت از آبگرم بهداشتی هنر و فعالیت های بیرون از منزل با Xtreme.ie. قدیمی و جدید همگرا خواهد شد به بیرون کشیدن جذابیت فردی خود را دارد و مشخص با دکور شیک خود، تنظیمات دیدنی و جذاب خواهد بود، با آخرین راحتی و امکانات مدرن.

درباره کارتن خانه هتل:
طراحی و ساخته شده برای تکمیل ظرافت از خانه و ساختمان های اطراف آن، همه 165 اتاق خواب از جمله کارتن خانه سوئیت یک ترکیب بدون درز از راحتی و سبک، همه زیبایی مبله و به زیبایی تزئین شده ارائه دهد.

ناهار خوری در کارتن خانه:
در روح از زمان لذت بردن بیشتر، مهمانان کارتن خواهد شد به یک سمفونی از دلخوشیها وابسته به غذا و پخت و پز درمان، رستوران لیندن درخت ناهار خوری تا 180 مهمانان در رستوران شیوه زندگی خود، در واقع به حداکثر رساندن نمایش بیش از زمین گلف و باغ را ارائه دهد.

نوار و سالن:
نوار آشپزخانه با محیط صمیمی و انجام نگرفته و مجموعه ای از آرامش بخش در مناطق محل استقرار سالن های موجود برای استفاده خواهد بود طنین انداز خواهد شد.

نقشه آرامش بخش اعصاب:
طراحی اتاق، مطالعه آمیلیا، کتابخانه، طلا سالن، اتاق اسنوکر

کارتن خانه محل باشگاه وانجمن
بعد از یک روز به چالش کشیدن در زمین گلف و یا با Xtreme.ie، متمایز کارتن محل باشگاه وانجمن بازدید کنندگان فرصت برای لذت بردن از ناهار خوری بسیار عالی در یک محیط آرام و زیبا. بلوک سابق پایدار بازسازی شد و بازسازی را به یک باشگاه زیبایی منصوب و حفظ تمام ویژگی های از منطقه قدیمی با ثبات است.

جلسات شرکت:
این سخت است تصور کنید یک محل مناسب بیش از کارتن خانه برای هر دو شرکت های بزرگ و خاص است. کارتن خانه مجاورت دیدنی و جذاب به مرکز شهرستان دوبلین و شبکه جاده اصلی ایرلند آن محل ایده آل برای میزبانی بعدی، کنفرانس، رویداد سرویس گیرنده / انگیزه، راه اندازی محصول خود را
محیط منحصر به فرد، طراحی چشمگیر و طرح از اتاق های آن، ارائه تنظیمات ایده آل از جلسات مقیاس بزرگ به مناسبت های خاص صمیمی و یا جلسات کوچک و سمینارها

 

adminکارتن سازی