کارتن پسته

کارتن پسته

کارتن پسته

کارتن پسته

 

طراحی و چاپ و ساخت کارتن پسته زیبا و پسته خوشمزه به عنوان نمادی از بهداشت سلامتی و قوی از زمان های قدیم مورد احترام بوده است. آجیل و با بسیاری از مواد مغذی بهداشت و درمان، با بهره که برای سلامت مطلوب ضروری هستند غنی شده است.

پسته میوه خشک گونه از درختان متعلق به خانواده کارتن پسته در، از جنس عبارتند از: پسته. گیاه به اندازه گسترده، پر پشت، دوپایه، درخت برگریز متوسط، که به در رشته کوه های منطقه غرب آسیا نشات می شود. چند رقم وجود داشته باشد؛ با این حال، انواع محبوب ترین رشد برای هدف تجاری کرمان است.

پسته به خوبی رشد تحت داغ، آب و هوای خشک با زمستانهای سرد است. آنها در حال حاضر در مقیاس بزرگ در باغ در ایالات متحده آمریکا، ایران، سوریه، ترکیه و چین کشت. پس از کشت و زرع، آن را در حدود هشت تا ده سال طول می کشد تا آن را به تولید اولین محصول عمده آن است. پس از تاسیس، آن را نگه می بلبرینگ میوه برای قرن ها.

میوه، در واقع، یک شفت (میوه با یک بزرگ، دانه تک واقع مرکزی) است، و مغز دانه است که در واقع بخش های خوراکی. در هر فصل، درخت خرس خوشه های سنگین از میوه ها، که تا حدودی شبیه به یک دسته انگور ظاهر می شود.  کارتن پسته ، میوه بالغ ویژگی های خاموش سفید رنگ، سخت، پوسته با انشعابات از هم جدا در معرض سبز هسته مستطیلی زرد رنگ نور، که در حدود 1 اینچ در طول و 1/2 اینچ در قطر را می سنجد.

انتخاب و ذخیره سازی

پسته موجود در سال بازارهای سراسر هستند. در فروشگاه مواد غذایی، اشکال مختلف از آجیل به فروش می رسد مانند پوست کنده، بدون محافظ (در پوسته)، شور، شیرین، و غیره سعی کنید برای خرید به طور کامل بدون محافظ (با پوشش بیرونی دست نخورده) آجیل به جای آنهایی که پردازش شده است. آنها در بسته مهر و موم شده و همچنین در سطل فله به طور کلی در دسترس هستند.

آجیل مجموع باید سالم از ویژگی های به دنبال، صوفس پوسته رنگ سفید، دارای جمع و جور و یکنواخت در اندازه، و احساس سنگین را در دست. آنها باید عاری از ترک غیر از تقسیم طبیعی، قالب، نقاط، و از بوی نامطبوع می شود.

پسته میگوی پاک نشده را می توان در جای خشک و خنک بیش از چند ماه قرار داده است. با این حال، بمباران (بدون پوسته) دانه باید در داخل ظروف محفوظ از هوا به منظور جلوگیری از آنها را فاسد قرار داده و در داخل یخچال نگه داشته.

مزایای محصول و ویژگی های

هنوز مراحل پایانی را فراموش نکنید، مانند درب جعبه پسته کوچک ما طراحی شده به طور خاص برای رفتن با جعبه پایه پسته کوچک است.

4 W “L * 4” X 3 1/2 “H
25 پایگاه در جعبه در هر مورد.
ساخته شده از مقوا 350 GSM SBS با مات.
قابل بازیافت است.
درب ها و پایگاه های جعبه هدیه به فروش می رسد به طور جداگانه اجازه می دهد گزینه ای برای ترکیب و مطابقت رنگ.
کارتن پسته
5 روز کاری برای پردازش – لطفا 3 اجازه می دهد. کشتی محصولات از انبار جداگانه. زمان اضافی ممکن است در طول اوج فصل تعطیلات مورد نیاز است.
15٪ هزینه تهیه اگر مورد بازگشته است.

adminکارتن پسته